Co umíme

Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou na prvním místě.

Máme v dispenzární péči o chrup školní i předškolní děti. Naším předním partnerem na poli stomatologie je DENTAL PREMIUM.

Bezbolestná stomatologie:

Na Vaše přání Vás také můžeme ošetřit v řízené sedaci (tzv. analgosedaci) pomocí přístroje Entonox. Základní informace k této šetrné metodě, kdy se zcela ZBAVÍTE STRACHU.

Praktické zubní lékařství:

Pravidelné prohlídky s intraorálním nebo panoramatickým digitálním snímkováním, preventivní péče, výplně zubů, léčení onemocnění zubní dřeně, kořenové výplně a další.

Protetika:

Dostavby zubů čepy se skelnými vlákny (skelné čepy jsou elastické, mají lepší fyzikální vlastnosti než standardní kořenové kovové nástavby a jsou pružné jako zub - minimální riziko fraktury kořene).

Pečetění fisur:

Zuby, které mají na povrchu hlubší rýhy jsou ohrožovány více kazem. Tyto hluboké rýhy jsou místem, kde se zdržují ve větší míře bakterie. Tento problém řeší pečetění fisur, kdy se rýhy uzavřou tenkou vrtvou kompozitního materiálu.

Dentální hygiena:

Pod vedením dentální hygienistky Vám bude odstraněn zubní plak, pigmenty a zubní kámen pneumatickým práškovým tryskacím přístrojem Vector. Dále s Vámi provede nácvik péče o chrup včetně doporučení dentálních pomůcek s následnou parodontologickou péčí.

Sledujte Vaše ošetření on-line:

Ordinace jsou vybaveny OPG a RTG včetně intraorálních kamer takzvaná viziografie, máte tak jedinečnou možnost vidět lékařský zákrok přímo na monitoru. Zde si můžete prohlédnout informační videa na našem Youtube kanále.

Jsme zde pro Vás.

1

Výhody

Našim klientům nabízíme vysoce odbornou úroveň léčby, moderní vybavení ordinací a příjemnou atmosféru

2

Péče

Zubní klinika Wistdental je vybavena špičkovou technikou od renomovaných výrobců. Naši pacienti u nás získají veškerý servis.

3

Plánování

Cíleně plánujeme ošetření tak, abychom na každý zákrok měli dostatek času automaticky jej tak můžeme provádět bezbolestně v lokální anestezii.

Ordinační hodiny

Kdy nás navštívit :

Rádi Vás přivítáme v následující ordinačních hodinách. Pokud si nejste jistí ohledě návštěvy, neváhejte nám zavolat na telefoní číslo +420 577581105 a domluvte si návštěvu s jednou ze sester.

  • Po: 7:30 - 13:00 (provozní doba do 14:00)
  • Ut: 7:30 - 16:30 (provozní doba do 17:00)
  • St: 7:30 - 13:00 (provozní doba do 14:00)
  • Čt: 7:30 - 13:00 (provozní doba do 14:00)
  • Pá: 7:30 - 12:00 (provozní doba do 13:00)

Postarají se o vás:

MUDr. Lenka Vidrasová

Stomatolog

MUDr. et MUDr. Richard Pink, Ph.D.

MDDr. Dana Jančářová

Externí stomatolog

MUDr. Štefan Juhász

Externí stomatolog/chirurg

MUDr. Veronika Stupková

Externí stomatolog/chirurg

Marcela Holečková

Zdravotní sestra

Themistoklis Vidras

Provozně technický ředitel

Helena Hasíková

Zdravotní sestra

Copyright © 2015 Wistdental. All rights reserved | Tvorba webu fubah.cz | Design by W3layouts | Icons